Var vänlig tag kontakt med den styrelsemedlem som är ansvarig i respektive ärende. Uppge alltid både ditt telefon- och medlemsnummer när du skriver till föreningen. Det spar tid och arbete.

 

Ordförande / IR ansvarig

Marianne Aittamaa

marianne@rikstacket.se

Tel: 070-3693786

 

Vice ordförande / Sekreterare

Beryel Thelin

beryel@rikstacket.se

Tel: 021-359729

 

Ledamot/ Annonser / FB / Instagram

Vega Olsson

vega@rikstacket.se

Tel: 072-224 40 80

 

Ledamot / Hemsida och Tf Kassör

Britt-Inger Jönsson

britt-inger@rikstacket.se 

kassoren@rikstacket.se

Tel: 070-722 36 99

 

Ledamot / Ansvarig för lokalgrupper och medlemsrekrytering

Ann Ström

ann@rikstacket.se

070-3670540

 


Suppleanter

Kursansvarig

Karin Persson

karin@rikstacket.se

070-9437789

Utställningsansvarig

Louise Rosén

louise@rikstacket.se

070-5504638

 


Kontaktpersoner som ej ingår i styrelsen

Valberedning

Sammankallande

Ingrid Agering

Tel:070-494 20 62
valberedningen@rikstacket.se