Var vänlig tag kontakt med den styrelsemedlem som är ansvarig i respektive ärende. Uppge alltid både ditt telefon- och medlemsnummer när du skriver till föreningen. Det spar tid och arbete.

 

Ordförande / IR ansvarig

Marianne Aittamaa

Jordbrukarvägen 7

982 38 Gällivare

marianne@rikstacket.se

Tel: 070-3693786

 

Vice ordförande / Sekreterare

Beryel Thelin

Vetterlundsgatan 122

724 62 Västerås

beryel@rikstacket.se

Tel: 021-359729

 

Kassör

Helén Mellgren

Ellagårdsvägen 95

187 45 Täby

helen@rikstacket.se

Tel: 0708-18 56 87

 

Ledamot / Kursansvarig

Anja Pudas Jonson

Hjälmsätersgatan 6 A

582 17 Linköping

anja@rikstacket.se

Tel:0768-18 80 12

 

Ledamot/ Annonser / FB / Instagram

Vega Olsson

Forellvägen 14

983 34 Malmberget

vega@rikstacket.se

Tel: 072-224 40 80

 

Ledamot / Hemsida

Britt-Inger Jönsson

Kulladalsgatan 26B
215 64 Malmö

britt-inger@rikstacket.se

Tel: 070-722 36 99

 

Ledamot / Lokalgruppsansvarig

Ulla Romild

Skolgatan 3 B

83136 Östersund

ulla@rikstacket.se

Tel: 073- 842 55 68

 

 


Suppleanter

Birgitta Nilsson

Kroggärdesvägen 14

394 70 Kalmar

birgitta.c@rikstacket.se

Tel: 070-7773972

Vakant

 


Kontaktpersoner som ej ingår i styrelsen

Valberedning

Sammankallande

Eva Cronberg

Tel:0223-30 000
valberedningen@rikstacket.se