Var vänlig tag kontakt med den styrelsemedlem som är ansvarig i respektive ärende. Uppge alltid både ditt telefon- och medlemsnummer när du skriver till föreningen. Det spar tid och arbete.

 

Ordförande / IR ansvarig

Marianne Aittamaa

Jordbrukarvägen 7

982 38 Gällivare

marianne@rikstacket.se

Tel: 070-3693786

 

Vice ordförande / Sekreterare

Beryel Thelin

Vetterlundsgatan 122

724 62 Västerås

beryel@rikstacket.se

Tel: 021-359729

 

Kassör

Sonja Wiedenhoeft Palmqvist

Aspvägen 16

13737 Västerhaninge

kassoren@rikstacket.se

Tel: 073-3140326

 

Ledamot/ Annonser / FB / Instagram

Vega Olsson

Forellvägen 14

983 34 Malmberget

vega@rikstacket.se

Tel: 072-224 40 80

 

Ledamot / Hemsida

Britt-Inger Jönsson

Kulladalsgatan 26B
215 64 Malmö

britt-inger@rikstacket.se

Tel: 070-722 36 99

 

Ledamot / Ansvarig för lokalgrupper och medlemsrekrytering

Ann Ström

Roknäsvägen 107

94631 Roknäs

ann@rikstacket.se

070-3670540

 


Suppleanter

Ansvarig för lokalgrupper och medlemsrekrytering

Karin Persson

Kulladalsgatan 22 C

215 64 Malmö

karin@rikstacket.se

070-9437789

Utställningsansvarig

Louise Rosén

Fudalsvägen 38

792 77 Nusnäs

louise@rikstacket.se

070-5504638

 


Kontaktpersoner som ej ingår i styrelsen

Valberedning

Sammankallande

Ingrid Agering

Tel:070-494 20 62
valberedningen@rikstacket.se